Zmierz się

Pomiar to najważniejsza część całego procesu przygotowania i produkcji kombinezonu. Należy zwrócić szczególną uwagę i dołożyć wszelkich starań do tego zadania.

INSTRUKCJA:

Podczas wykonywania pomiarów ciała MUSISZ postępować zgodnie z arkuszem pomiarowym. Zaleca się, aby mieć pomocnika lub krawca do mierzenia się zgodnie z naszymi instrukcjami. Wszystkie pomiary MUSZĄ zostać podane w CENTYMETRACH i KILOGRAMACH.

  1. Do pomiaru używaj miękkiej taśmy krawieckiej.
  2. Wszystkie pomiary wykonuj podając wartościach w CENTYMETRACH (CM).
  3. Podczas pomiaru należy ubrać dopasowaną koszulkę i spodnie (tzn. np. bieliznę termoaktywną). Chodzi o to, aby założyć wszystko, co będzie noszone pod kombinezonem, w tym wszystkie protektory (ochraniacz pleców, ochraniacz klatki piersiowej, itp.)

** MASS Sports oraz MASS Sports Poland nie ponosi odpowiedzialności za niepoprawne pomiary i nie będzie refundował roszczeń gwarancyjnych, jeśli takie wystąpią.

Do pobrania:

  • Karta Pomiaru (jedyna karta,  która zostaje wypełniana i odesłana do nas);
  • Instrukcja Pomiaru (instrukcja prowadząca krok po kroku jak należy wykonać każdy pomiar – wyniki pomiarów należy umieścić w Karcie Pomiaru, która zostaje odesłana na adres poczty elektronicznej [email protected] z dopiskiem “Karta pomiaru – [imię i nazwisko]”.