MASS AIR

           

Przedstawiamy zintegrowany system Helite Air Bag dla kombinezonów MASS Sports

HELITE jest ekspertem w nowoczenej technologii poduszek powietrznych używanych w odzieży ochronnej. Zdobyta wiedza poparta pracami badawczymi oraz 18-letnim doświadczeniem, przekładają się na jakość, skuteczność i niezawodnośc produktów. Dlatego też odzież ochronna firmy HELITE noszona jest przez motocyklistów na całym świecie.

Poduszka powietrzna Helite zintegrowana z kombinezonem MASS Sports wyposażona jest w najnowszej generacji system elektronicznego wyzwalania.

Największa na rynku objętośc poduszki powietrznej, łatwośc jej montażu, czas inflacji, a także szybkość i niewielki koszt ponownej aktywacji sprawiają, że poduszki powietrzne Helite nie mają sobie równych.

OCHRONA:

Poduszka powietrzna Helite chroni przed urazami najbardziej newralgicznych części ciała takich jak kręgosłup, klatka piersiowa, żebra i kark. Zmniejsza tym samym ryzyko ich uszkodzenia. Pośrednio zabezpiecznone są również wątroba, trzustka oraz żołądek, a także głowa, gdyż poduszka spowalnia jej uderzenie o ziemię.

WAŻNE!!

HELITE posiada największą objętość poduszki powietrznej na rynku od 18L do 24L, co gwarantuje prawdziwą ochronę karku. Konkurecyjne firmy oferują poduszki o objętości do 12L.

SYSTEM ELEKTRONICZNY:

Elektroniczny system poduszki powietrznej możliwy jest dzięki sensorowi umieszczonemu w kamizelce. Czujnik CDU analizuje sytuację, wykrywa upadek i uruchamia system poduszek powietrznych.
Dzięki niemu możliwe jest wykrycie niebezpiecznych sytuacji na torze jak również przy niskiej prędkości np. poślizgnięcie, utrata przyczepności, utrata kontroli.

System elektroniczny HELITE zapewnia wykrycie wypadku od 31 ms do 60 ms przy prędkości 35 km (obejmuje to 85% wypadków).
Czas inflacji poduszki powietrznej Helite to 80ms.

Czujnik posiada autonomię działania 25H jazdy (wystarcza na ok. 1 tydzień).

System elektroniczny wymaga ładowania, w tym celu do zestawu dołączony jest kabel USB, który można podłączyć do dowolnej ładowarki telefonicznej.

INFORMACJE OGÓLNE:

  • Podpinka z poduszką powietrzną Helite dla kombinezonów MASS przeznaczona jest wyłącznie do kombinezonów MASS Sports, nie pasuje do kombinezonów innych firm.
  • Kamizelka powietrzna wpinana jest od wewnętrznej części kombinezonu przy pomocy rzepów.
  • System Helite nie wymaga aktualizacji.
  • Poduszka powietrzna Helite sprzedawana jest w zestawie, w którego skład wchodzi podpinka z poduszką powietrzną, czujnik CDU, jeden generator gazu, kabel USB.
  • Poduszki powietrzne Helite dostępne są w dwóch rozmiarach S (Small) oraz L (Large).
  • Poduszka Helite jest wielorazowego użytku, po każdej inflacji należy wymienić generator gazu (kartridż) na nowy – cena to tylko 270 zł.
  • Instrukcja wymiany kartridża jest bardzo łatwa, motocyklista może wymienić go samodzielnie, nie musi w tym celu udawać się do autoryzowanego serwisu. Wymiana kartridża trwa zaledwie 2 minuty, po czym system gotowy jest do dalszej jazdy.
    Kartridże dostępne są w dwóch rozmiarach: 50CC i 60CC.
  • HELITE oferuje dożywotni serwis swoich produktów oznacza to, że po gwaracji produkt może być naprawiany, jeżeli zaistnieje taka potrzeba.

GWARANCJA:

Produkty HELITE, objęte są 2-letnią gwarancją jakości Producenta. Jeśli zarejestrujesz swoją poduszkę powietrzną do 3 miesięcy od jej zakupu na stronie internetowej producenta https://my.helite.com/index.php możesz przedłużyć gwarancję 2-letnią na okres 4 lat (tkanina i części elektroniczne są wyłączone i pozostają objęte ograniczoną dwuletnią gwarancją).

CENNIK:

 Asortyment:Cena:
1.Poduszka HELITE (podpinka, generator gazu, czujnik CDU, kabel USB)3500,00zł
2.Generator gazu (50CC lub 60CC)270,00zł
3.Czujnik CDU1450,00zł
4.Kabel USB45,00zł

Podane wartości, są cenami brutto i posiadają podatek VAT.